Välkommen att kontakta oss!
Ställ frågor, kom med synpunkter eller prata med oss
om annat som berör företaget eller våra produkter.

BD Fisk AB

Besiktningsvägen 10
973 45 Luleå
Växel Luleå: 0920-59 97 00
Växel Sundsvall: 060-66 26 80
Fax: 0920-22 77 38

Veronica Apelqvist
Verkställande Direktör
veronica.apelqvist@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 01
Mobil nr 070-318 12 88

Olof Wallsten
Produktions- och Utvecklingschef
olof.wallsten@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 07
Mobil nr 070-554 58 68

Marcin Lyszczarz
Ekonomi
marcin.lyszczarz@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 02

Nicklas Lundenor
Kvalitetsansvarig, Inköp
nicklas.lundenor@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 03
Mobil nr 073-037 64 94

Konsumentkontakt

konsumentkontakt@bdfisk.se
Tel: 0920-59 97 00

Försäljning

Roger Karlsson
Försäljningschef
roger.karlsson@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 06
Mobil nr 070-576 77 00

Rebecca Harila
Försäljning restaurang, Inköp
rebecca.harila@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 05

Thomas Lindfors
Försäljning restaurang, Inköp
(Föräldraledig fram till 23:e September)

Malin Jacobson
Försäljning dagligvaruhandel
malin.jacobson@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 04

Norrbotten | Västerbotten

Tomas Andersson
Utesäljare
tomas.andersson@bdfisk.se
Direkt tel 0910-73 80 90
Mobil nr 072-254 31 00

Västernorrland | Gävleborg

Lena Pettersson
Utesäljare
lena.pettersson@bdfisk.se
Mobil nr 070-220 02 09