Välkommen att kontakta oss!
Ställ frågor, kom med synpunkter eller prata med oss
om annat som berör företaget eller våra produkter.

Luleå

Tel 0920-59 97 00
Fax 0920-22 77 38

Postadress (huvudkontor)
BD Fisk AB
Besiktningsvägen 10, 973 45 Luleå

Besöksadress Luleå
Besiktningsvägen 10, 973 45 Luleå

Veronica Apelqvist, VD
veronica.apelqvist@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 01
Mobil nr 070-318 12 88

Olof Wallsten
Produktions- och Utvecklingschef
olof.wallsten@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 07
Mobil nr 070-554 58 68

Marcin Lyszczarz
Ekonom
marcin.lyszczarz@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 02

Nicklas Lundenor
Kvalitetsansvarig, Inköp
nicklas.lundenor@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 03
Mobil nr 073-037 64 94

Försäljning

Roger Karlsson
Försäljningschef
roger.karlsson@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 06
Mobil nr 070-576 77 00

Thomas Lindfors
Försäljning restaurang, Inköp
thomas.lindfors@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 05

Malin Jacobson
Försäljning dagligvaruhandel
malin.jacobson@bdfisk.se
Direkt tel 0920-59 97 04

Västerbotten

Försäljning

Tomas Andersson
Utesäljare
tomas.andersson@bdfisk.se
Direkt tel 0910-73 80 90
Mobil nr 072-254 31 00

 

Sundsvall

Försäljning

Lena Pettersson
Utesäljare
E-post
Mobil nr

 

Konsumentkontakt

konsumentkontakt@bdfisk.se
Tel 0920-59 97 00

Sundsvall
Tel 060-66 26 80